• « назад
  • 1
  • вперед »
  • 01 Nov 2019 @ 22:50 CET
  • 09 Oct 2019
#1 Posted: 11 Oct 2019 @ 13:09 CET quote
  • 0

image

Merhaba iCCup oyun platformunun değerli kullanıcıları! Yardım içerikli konuları ayrı bir destek hesabıyla yayınlama kararı aldım.

Türkçe bildiğim için sizlere gönüllü olarak destek veriyorum ve destek konumuz Fun Oyun Kurmak - Yüzlerce Fun Oyun (Portsuz) Pratik.

Görsel ve yazılı anlatım birlikte olacaktır.

Görsel Anlatım:

Resimleri yeni sekmede açarak büyütebilirsiniz

image

/bot ru2 veya /bot ru6 yazabilirsiniz. Dilerseniz size daha uygun gelen, diğer bot seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Kanalda iken /p yazarak botlari ve MS değerinizi görebilirsiniz.

Diğer Bot seçenekleri bu Linkte mevcuttur. İncelemek isterseniz tıklayın

image

/chost ltd oyunismi - LTD > Legion Td kodudur. Her oyunun kendi kodları vardır.

Oyun kurmak için yapmanız gereken bu kadar. Diğer oyun kodlarını görmek için ise;

image

/clist 1 yazarak tüm oyun kodlarını görebilirsiniz. Dilediğiniz kadar fun oyun. Pudge Wars, Wamp, Warlock ve dahası

image

/clist 2 yazarakta tüm oyun kodlarını görebilirsiniz (kodların devamı) Polar, Element Td, Hungry HH ve yüzlerce oyun.

Not: Pro ACC alır iseniz sadece arkadaş çevreniz ile değil, dünya genelinde ki kullanıcıların oyununuza girmesini daha çabuk sağlarsınız. Pro ACC'ın oyununuzu sürekli listede tutma özelliğinden faydalanırsınız. Pro ACC Hakkında Bilgi Almak için Buraya Tıklayın

Altın alımı hakkında: Altın Alımı Hakkında Bilgi Almak için Buraya Tıklayın

Ek Bilgi: Pro ACC olmadan da Fun oyun kurabilirsiniz. Pro ACC avantajı oyununuzun hızlı dolmasını sağlamasıdır. Ama arkadaş çevreniz var ise zaten bu derde düşmeyeceksinizdir.

Yazılı Anlatım:

/bot ru2 veya /bot ru6 yazabilirsiniz. Dilerseniz size daha uygun gelen, diğer bot seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Kanalda iken /p yazarak botlari ve MS değerinizi görebilirsiniz.

/chost ltd oyunismi ---- Oyunumuz kurulmuştur.

LTD > Legion Td kodudur. Her oyunun kendi kodları vardır.

/clist 1 yazarak tüm oyun kodlarını görebilirsiniz. Dilediğiniz kadar fun oyun. Pudge Wars, Wamp, Warlock ve dahası

/clist 2 yazarakta tüm oyun kodlarını görebilirsiniz (kodların devamı) Polar, Element Td, Hungry HH ve yüzlerce oyun.

Herkese iyi eğlenceler dilerim. GL & HF.

Edited by DestekBilgi (11 Oct 2019 @ 13:17 CET)
Old comment
  • « назад
  • 1
  • вперед »
Locked Topic