New season just started, have fun and use PRO Account

• « назад
  • 1
  • вперед »
News Full Admin(EU)
PL iCCup.HarwasS [ News Full Admin(EU) ]
  • today @ 01:54 CET
  • 10 Jun 2019
#1 Posted: 10 Jul 2019 @ 15:30 CET quote
  • 0

cv1dtkrmk28.jpg

Merhaba iCCup oyun platformunun değerli kullanıcıları,

Türkçe bildiğim için sizlere gönüllü olarak destek veriyorum ve destek konumuz 1v1 Dota Kurmak - iCCup BOT ile -(Portsuz)

Görsel ve yazılı anlatım birlikte olacaktır.

Görsel anlatım:

1v1 Tavsiye Mod: ''-apduomnp'' Oyun başlayınca -apduomnp yazarsaniz, rakipler aynı herolari seçebilir, oyun sadece orta koridorda döner ve runeler aktif olmaz. (Dilerseniz bu modu yazabilirsiniz)

Resimleri yeni sekmede açarak büyütebilirsiniz

av1kurm1.png

Hatırlatma: 6.83s için /bot ru2 veya /bot ru6 yazabilirsiniz. 6.85 map oynamak istiyorsanız /bot ru1 yazabilirsiniz. Bot kararı size bağlı. Kanalda iken /p yazarak botlari ve MS değerinizi görebilirsiniz.

Diğer Bot seçenekleri bu Linkte mevcuttur. İncelemek isterseniz tıklayın

av1krmma2.png

/chost dotaref oyunismi (izleyici konuşmaları gözükür) veya /chost dotaobs oyunismi (izleyici konuşmaları gözükmez)

av1kurm3.png

av1kurm4.png

1v1 Tavsiye Mod: ''-apduomnp'' Oyun başlayınca -apduomnp yazarsaniz, rakipler aynı herolari seçebilir, oyun sadece orta koridorda döner ve runeler aktif olmaz. (Dilerseniz bu modu yazabilirsiniz)

Yazılı Anlatım:

1. Adım: /bot ru2 veya /bot ru6 yazın. (6.83s Dota için bu gereklidir.) Not: Bot seçeneği sizin kararınıza bağlı. Kanalda iken /p yazarak botlari ve MS değerinizi görebilirsiniz.

2. Adım: /chost dotaref oyunismi veya /chost dotaobs oyunismi - Dotaref yazarsanız izleyici konuşmaları oyunculara gözükür. Dotaobs yazarsanız izleyici konuşmaları oyunculara gözükmez.

3. Adım: Ve observer açık şekilde oyun kurulmuştur. /addfake 2 (slot) yazarak slotlara bot atayabilirsiniz. Para dengesi sağlanmış olur.

4. Adım: /start yazarak oyuna başlayabilirsiniz. Bildiğiniz bot komutlarıdır. Modu mavi renk yazar.

İyi eğlenceler dilerim. GL & HF

Edited by iCCup.HarwasS (15 Aug 2019 @ 22:28 CET)
Old comment

Noble

Actively supports iCCup

• « назад
  • 1
  • вперед »
Locked Topic