User announce

+0 KZ Ассалаумалейкум днотеры!

+
  • « назад
  • 1
  • вперед »
  • 01 Nov 2019 @ 22:50 CET
  • 09 Oct 2019
#1 Posted: 11 Oct 2019 @ 13:11 CET quote
  • 0

image

Merhaba iCCup oyun platformunun değerli kullanıcıları! Yardım içerikli konuları ayrı bir destek hesabıyla yayınlama kararı aldım.

Türkçe bildiğim için sizlere gönüllü olarak destek veriyorum ve destek konumuz Her Hafta Ödüllü Turnuva - Katılım ve Detaylar

Evet bahsettiğim gibi iCCup'ta her hafta Perşembe gününden, Pazar gününe kadar çeşit çeşit, ödüllü turnuva yapılmaktadır. Haftada 4 gün boyunca onlarca turnuvaya katılım sağlayabilirsiniz.

Turnuvalar burada duyurulmaktadır ve kayıtlar bu linkten olur:

Turnuva Linkine Gitmek için Buraya Tıklayın

Katılım Örnekleri:

Örneğin EU 5x5 CM Dota Turnuvasına Katılacaksınız;

image

image

Bu örnekte ki gibi katılım sağlayabilir ve detaylara dikkat edebilirsiniz. Katılım yaptıksan sonra, belirlenen kanalda, belirlenen tarih ve saatte toplanılır. Eşleşmeleri turnuva oluşturulduktan sonra kayıt olduğunuz linkten görebilirsiniz.

image

Takım kaptanı, ekibi adına başvurabilir. Bu örneğimizin sonuna geldik. Öbür örneğe göz atabiliriz.

Diğer Turnuvalarda ise

Registration tıklayarak kayıt olursunuz. Kaydınız gerçekleşir. Kayıt olduğunuz bağlantıda, turnuva zamanı geldiğinde eşleşme ve detayları görebilirsiniz. Ayrıca hangi kanalda toplanacağınızı görmek için Channel: yazan yerin yanına bakınız.

image

image

Eğer turnuva da içerik rusça ise, sadece saat ve tarihe odaklanın. Bu yeterli olacaktır. Ve belirnen kanalda toplanın.

Örnek fotoğraflar, diğer çeşitli turnuvalara katılmanıza yardımcı olacaktır.

Onlarca ödüllü turnuva bulunmaktadır.

Herkese iyi eğlenceler dilerim. GL & HF.

Old comment
  • « назад
  • 1
  • вперед »
Locked Topic