+21 KZ САЛАМАЛЕЙКУМ

+

• « назад
  • 1
  • вперед »
  • 23 Jun 2019 @ 11:48 CET
  • 30 Dec 2017
#1 Posted: 16 Jan 2018 @ 21:03 CET quote
  • 0

Merhaba;

Vip üyeyim. Lobyde oyun kurulu ve startladığımda oyundan atıyor. 2 gündür böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Yardımcı olabilecek bilgi sahibi veya yetkili varmıdır? Acil yardım please...

-----------------

Hello Dear Sir;

I'm Pro accont member. The loby is kicking the game board and starting the game. I have such an affliction for 2 days. Is there any information owner or authorized to help? Emergency help please ...

Edited by OnurGursex (16 Jan 2018 @ 21:17 CET)
Old comment

Noble

Actively supports iCCup

• 23 Jun 2019 @ 11:48 CET
  • 30 Dec 2017
#2 Posted: 25 Feb 2018 @ 21:46 CET quote
  • 0

OnurGursex :
Merhaba;

Vip üyeyim. Lobyde oyun kurulu ve startladığımda oyundan atıyor. 2 gündür böyle bir sıkıntı yaşıyorum. Yardımcı olabilecek bilgi sahibi veya yetkili varmıdır? Acil yardım please...

-----------------

Hello Dear Sir;

I'm Pro accont member. The loby is kicking the game board and starting the game. I have such an affliction for 2 days. Is there any information owner or authorized to help? Emergency help please ...

Sorun tam olarak; EU1 botu aktif olmadığı anda otomatik olarak UA2 botuna (Ukrayna) ataması ve UA2 botundaki mapin sorunlu olup başlama esnasında oyundan atmasıdır. EU1 botu aktif olmadığı andalarda UA1 Botunu kullanmanız sorunu ortadan kaldıracaktır.

Old comment

Noble

Actively supports iCCup

• « назад
  • 1
  • вперед »
Do you want to take part in forum discussions? Join us!, or Login.