• « назад
  • 1
  • вперед »
avatar
  • 23 Apr 2024 @ 19:51 CET
  • 05 Oct 2023
#1 Posted: 04 Nov 2023 @ 06:11 CET quote
  • 0

Χαίρετε παλικάρια,

Για όσους είναι Έλληνες και ενδιαφέρονται να ενταχθούν στην Clan GrC θα χρειαστεί να έρθουν σε επικοινωνία μαζί μου, είστε όλοι ευπρόσδεκτοι.

Δημιούργησα αυτή την clan διότι την είχαμε και στο παλιό καλό battle.net τις παλιές καλές εποχές, σε όσους αναρωτηθούν γιατί δημιουργήθηκε η Clan Grc και όχι κάποια άλλη, είναι διότι πήρα την πρωτοβουλία να δημιουργήσω αυτή την clan διότι ήμουν μέλος κάποτε και ο σκοπός είναι να παραμείνει η καλή clan που όλοι ξέραμε, σαφώς και για να ενώσουμε την Ελληνική κοινότητα σε μια clan και συγκεκριμένα εδώ στον server, ο σκοπός είναι είτε να μαζευόμαστε παρέα να παίζουμε γενικά παιχνίδια, είτε να παίζουμε ενάντια σε άλλες clan.

Απαραίτητες προϋποθέσεις για ένταξη:

1.Καλή γνώση του παιχνιδιού

2.Ομαδικότητα και συνεργασία

3.Ενεργητικότητα

4.18+ ηλικία

5.Όχι σπαμ

Μπορείτε να συνδεθείτε και στο κανάλι μας στο discord: Greek Dota Community για πιο άμεση ανταπόκριση στην επικοινωνία για παιχνίδια, γνωριμία και συζητήσεις, εκεί μπορείτε να βρείτε εμένα και άλλα ενεργά μέλη της Ελληνικής Κοινότητας, συγκεκριμένα το κανάλι στο discord, φιλοξενεί όλη την Ελληνική κοινότητα του server με βάση την Clan GrC.

Με εκτίμηση,

Faithgr

Edited by Faithgr (04 Nov 2023 @ 06:17 CET)
Old comment
  • « назад
  • 1
  • вперед »
Do you want to take part in forum discussions? Join us!, or Login.